• Markalar

Merkezi İngiltere Nottinghamshire’da bulunan Romo, şirkete ismini veren Robert Mould tarafından 1902 yılında kurulmuştur. Köklü bir aile şirketi olarak Romo bugün dünyanın en önemli markalarından biridir. Romo Group bünyesinde Romo markasının yanı sıra; Black Edition, Kirkby Design, Mark Alexander, Villa Nova, Zinc Textile gibi kreatif değeri yüksek 5 marka daha bulunmaktadır.
Romo koleksiyonlarının başarısı, yüksek kalite ile birleştirdiği renk ve tasarım gücündedir.

Romo’nun göz kamaştıran kumaş ve duvar kağıdı koleksiyonları tüm dünyada önemli merkezlerde satışa sunulmaktadır. Türkiye’de Romo Group'u Persan Home Studio temsil etmektedir.

www.romo.com

1946 yılında, Josef Anstoetz tarafından Almanya’nın Bielefeld şehrinde kurulan Jab Anstoetz bugün dünyanın en büyük kumaş editörlerinden biridir. Jab Anstoetz yalnızca kumaş koleksiyonları değil, o koleksiyonlarla birlikte bir hayat tarzı da sunar.

Kullanıcıların kendi home couture çizgisini oluşturabileceği, monotonluktan uzak koleksiyonlarıyla Jab, kendini 'mutlu, özgür ve stil sahibi' olarak tanımlıyor.

80 ülkede koleksiyonlarını sergileyen Jab Anstoetz’in rafine zevklere hitap eden eşsiz koleksiyonlarını, Harbiye Persan'daki showroomunda yakından inceleyebilirsiniz.

www.jab.de

Chivasso 1987 yılında Hollanda’da Richard Schutte ve Ellen Steentjes tarafından kurulmuştur. 1999 yılında Jab Anstoetz ile işbirliği içerisine girmiş ve 2000 yılında Jab Anstoetz, Chivasso’nun ana hissedarı olmuştur. Chivasso bayrağı altında iki marka var; Chivasso ve Carlucci di Chivasso. Chivasso: Genç, trendy, eğlenceli, ve canlı.

Carlucci: Zarif, zengin, klasik, güzel ve ebedi.

Her yıl iki yeni koleksiyon hazırlayan Chivasso, koleksiyonlarında adeta çağın ruhunu yansıtır. Chivasso kumaşları yalnızca modern, genç ve eğlenceli mekanlarda değil, zengin, klasik mekanlarda da her zaman kullanılabilecek kadar çok yönlüdür.

www.chivasso.com

Dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarından biri olarak yükselişe geçen yastıklar, özellikle modern dekorasyon mobilyalarının farklılaşarak bireyselleşmesini sağladığı için son yıllarda büyük önem kazandı. Yüzlerce orijinal yastığın bir araya geldiği eşsiz koleksiyonlar sunan Piculet bu anlamda çok özel bir marka. Modern veya klasik tüm dekorasyon tarzlarına uygun yastık koleksiyonlarının yer aldığı Piculet’te ipek, kadife, saten, goblen, emprime gibi hemen hemen tüm dokuları görmek mümkün.

Size özel bir dekorasyon için yapabileceğiniz en zahmetsiz şey aksesuarlarla oynamaktır. Bir şey eksik gibiyse ya da bir değişikliğe ihtiyaç duyuyorsanız, yastık en pratik çözümdür. Bırakın Piculet birkaç küçük dokunuşla evinizin tüm havasını değiştirsin...

www.piculetstore.com